Stop the Music

Do you know avacados are $2.49 EACH up here??? EACH!! Are you out of your mind!? That is outrageous! Why even bother to sell them? Also saw jumbo navel oranges for 99 cents each. No. I will not be paying a dollar per orange. Regular navels 4/$2 (why didn't you just say 2/$1?). I'm not sure that's a deal, either. These people are crazy. I love avocado but come on.